28 grudnia 2013 19:57 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Jasełka w grupie 5, 6-latków

19 grudnia w oddziale przedszkolnym 5, 6 - latki miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie gwiazdkowe.

Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że program artystyczny w postaci Jasełki przygotowali rodzice. To właśnie rodzice 5, 6 - latków pod kierunkiem wychowawczyni grupy Loretty Białek wcielili się w role pasterzy, aniołów, mędrców i Świętej Rodziny. Kilka mam stworzyło chórek, który zaśpiewał kolędy. Na przedstawienie zaproszony został Pan dyrektor oraz młodsza grupa przedszkolna. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obejrzały występy swoich rodziców i były z nich bardzo dumne.

Po części artystycznej wszyscy spotkali się na poczęstunku przygotowanym przez mamy. Dzieci w podziękowaniu za przedstawienie zaśpiewały dla rodziców piosenki o tematyce świątecznej. Nie zabrakło również gwiazdora, który obdarował wszystkie dzieci upominkami. To był bardzo miły dzień, który na pewno na długo zostanie wszystkim w pamięci.