17 czerwca 2018 21:28 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Wycieczka do Koźmina Wlkp.

W ramach tematu związanego ze znajomością swojego regionu przedszkolaki z obydwóch grup wraz z klasą I wybrały się na wycieczkę do pobliskiego miasta, a mianowicie Koźmina Wielkopolskiego. Na początku zwiedziliśmy Regionalne Muzeum Koźmińskie – tam dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i interesujących rzeczy dotyczących ludzi, budynków i starych przedmiotów ściśle związanym z miastem Koźmin. Dalej udaliśmy się na zajęcia edukacyjne do Biblioteki, gdzie miłe panie bibliotekarki zachęcały nas do wypożyczania i czytania książek, jednocześnie dowiedzieliśmy się jak cennym przedmiotem jest książka i jak o nią dbać. Następnie poszliśmy na spacer po parku i nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę na placu zabaw. Na zakończenie wycieczki wszystkie przedszkolaki zjadły pyszne lody.