23 czerwca 2017 21:42 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Dzień Dziecka

Dzień 1 czerwca wszystkie Przedszkolaki  spędziły na placu przy Remizie Strażackiej w Wałkowie. Najpierw spotkały się ze strażakami z OSP Wałków. Podczas tego spotkania miały okazje założyć kask ochronny, obejrzeć sprzęt gaśniczy, sprawdzić się w roli małego strażaka podczas lania wody i obejrzeć dokładnie samochód strażacki. Kolejna niespodzianka to przejażdżka bryczką. Podczas gdy jedne dzieci korzystały z przejazdu bryczką inne doskonale bawiły się na placu zabaw. Ogromną radość dzieciom sprawiła zabawa w „piaskownicy” czyli na boisku do gry w piłkę siatkową. To jednak nie koniec atrakcji. Rodzice przygotowali ognisko, przy którym pieczono apetyczne kiełbaski a piknikowy nastrój spowodował , że zostały zjedzone z wielkim apetytem.  Nie zabrakło też lodów, które przy słonecznej pogodzie stanowiły doskonałą ochłodę.  W miłej i pełnej wrażeń atmosferze czas upłynął bardzo szybko, dzieci z radosnymi minami wracały do domu.