01 maja 2017 17:01 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Wiosna- pora radosna

6 kwietnia w Przedszkolu "Parkowe Skrzaty" w Koźminie Wlkp. odbył się gminny konkurs recytatorski dla dzieci 5 i 6-letnich pt. "WIOSNA PORA RADOSNA".
Nasze przedszkole reprezentowali: Wanessa Raźniak (grupa 5-latki) i Maksymilian Pestka (grupa 6-latki). Do konkursu stanęło siedemnastu uczestników. Poziom, jaki zaprezentowały dzieci był bardzo wysoki. Choć nasze przedszkolaki nie znalazły się na podium to i tak gratulujemy odwagi i umiejętności recytatorskich, które zaprezentowały na konkursie - pokonując swoją nieśmiałość przed szeroką publicznością.