21 marca 2017 22:01 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLAKI POWITAŁY WIOSNĘ

Najmłodsza grupa przedszkolaków postanowiła powitać Wiosnę. Maluchy przygotowały inscenizację pt. Powrót Wiosny, którą zaprezentowały koleżankom i kolegom ze starszych grup przedszkolnych.  Wspólnie z dziećmi przedstawienie obejrzał też Pan  Dyrektor.  Przedstawienie odbyło się 21.03.17   w sali przedszkolnej, która została specjalnie do tego celu udekorowana.

Mali aktorzy w przebraniach kwiatów, biedronek i motylków z wielkim przejęciem recytowali swoje wierszyki. Dzieci dokonały symbolicznego utopienia Marzanny jako znaku  odchodzącej Zimy. Piosenką powitały Wiosnę. Widzowie nagrodzili występ gorącymi brawami. ( L.B.)