27 grudnia 2016 22:22 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Świąteczne przygotowania w grupie 6-latków

Grudzień to miesiąc intensywnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. I tak też było w grupie 6-latów. Były papierowe bałwanki, choinki z bibuły, Mikołaje z serwetek, lampiony ze słoiczków no i oczywiście baaardzo długi łańcuch, który pięknie udekorował choinkę w naszej sali.

Dzieci piekły także świąteczne pierniki. Z pomocą mam praca z przygotowaniem wypieków szła bardzo sprawnie.  Gdy pierniczki były już gotowe dzieci przystąpiły do lukrowania i ozdabiania kolorowymi posypkami.

Przygotowanie pierników i aromat, który unosił się po całej szkole wprawił wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój...