21 grudnia 2016 23:39 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Przedstawienie jasełkowe

Jak co roku przedszkolaki przygotowały dla swoich kochanych rodziców przedstawienie jasełkowe, by wprowadzić wszystkich w świąteczny bożonarodzeniowy nastrój. Sala przedszkolna 5-latków zamieniła się w stajenkę, a dzieci- mali aktorzy w aniołów, gwiazdeczki, królów, pasterzy, nie mogło zabraknąć oczywiście Maryi i Św. Józefa, na scenie pojawiła się też choineczka. Dzieci nie tylko pięknie recytowały wiersze i śpiewały polskie kolędy, ale także tańczyły. Wspaniały taniec gwiazdeczek oraz układ taneczny aniołów do pastorałki „Weseli anieli” urozmaicił przedstawienie i wywołał uśmiech wśród zaproszonych gości.

Po występach Pan Dyrektor wręczył nagrody przedszkolakom, które zwyciężyły w konkursach „Mój przyjaciel Miś” i „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”, następnie dzieci wraz z rodzicami udali się na salę maluchów na słodki poczęstunek.

O dzieciach nie zapomniał Święty Mikołaj, który przybył do przedszkola w towarzystwie „Pani Mikołajowej” z wielkim workiem prezentów. Każdy przedszkolak otrzymał od Mikołaja podarunek.

Dziękujemy Radzie Rodziców za obdarowanie dzieci świątecznymi podarunkami a rodzicom grup 5-latków i 3,4-latków za pomoc w przygotowaniu uroczystości i poczęstunek.