21 grudnia 2016 23:38 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Przepyyyyyyyyszne pierniki

14 grudnia zgodnie z przedświąteczną tradycją w grupie 5-latków przedszkolaki wspólnie z zaproszonymi rodzicami piekli pierniczki. Nasi milusińscy, jak się okazało, są wytwornymi cukiernikami J: dzieci sprawnie ugniatały, wałkowały ciasto oraz wycinały pierniczki foremkami. Wspaniały zapach pieczonych pierników niósł się po całej szkole… Pierniczki zostały równie pięknie udekorowane przez dzieci. Podczas wspólnej degustacji grupa 5-latków stwierdziła, że są… PRZEPYSZNE!!:)

Serdeczne podziękowania dla rodziców za hojność przy zakupie potrzebnych produktów oraz pomoc podczas pieczenia pierników. Dziękujemy również za przygotowanie piernikowego ciasta dla przedszkolaków pani Monice Stencel.