29 listopada 2016 20:27 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Andrzejki w grupach przedszkolnych

„Święty Andrzeju daj nam znać co się będzie z nami dziać!”

Dawniej wierzono, że 30 listopada otwierają się drzwi do nieznanej przyszłości…dzisiaj Andrzejki są wspaniałym pomysłem na świetną zabawę przy wróżbach i muzyce.

By rodzimym tradycjom stało się zadość , przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych 25 listopada również bawiły się podczas  zorganizowanych dla nich Andrzejek.  Sale zamieniły się w tajemnicze pełne magii i czarów miejsca.  Dzieci były bardzo podekscytowane panującą atmosferą i nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Pojawili się też niespodziewani goście- czarodziejka i czarownica, którą z resztą dzieci bardzo zapraszały.  Przedszkolaki poznały najpierw andrzejkowe tradycje, później rozpoczęły się tańce przeplatane wróżbami.

Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....