09 lutego 2016 20:14 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Dzień Babci i Dziadka w grupie 3,4- latków

Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka. Z tej okazji we wtorek 19 stycznia zaprosiliśmy do naszego przedszkola naszych kochanych Dziadków i Babcie. Najmłodsza grupa przedszkolna, a więc „Misiaki” 3-4 latki  podziękowały swoim babciom i dziadkom za opiekę i ciepło prezentując im urozmaicony program artystyczny. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni,a występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki. Nie zabrakło również rozrywki, którą zorganizowaliśmy dla seniorów, były konkursy w których dziadkowie mogli uczestniczyć wspólnie z wnuczętami oraz tańce takie jak kaczuszki czy boogie-woogie. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej i miłej atmosferze…aż żal było się żegnać.

Wychowawczyni grupy „Misiaki” serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowania do tej uroczystości.