14 października 2015 20:36 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Spotkanie z policjantem

7 października dzieci z obu oddziałów przedszkolnych miały możliwość  spotkać się z panem Policjantem. Podczas wizyty przedszkolacy dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjanta. W szczególności „policyjny lizak” oraz mało znane wszystkim kajdanki, każdy  z tych przedmiotów dzieci mogły dotknąć – nikt jednak nie miał ochoty przymierzyć kajdanekJ.  Wszystkie dzieci otrzymały drobny upominek w postaci odblasków.  Coroczna wizyta policji w naszym przedszkolu jest bardzo wyczekiwana przez dzieci.