23 czerwca 2014 15:34 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Dzień Matki i Ojca w grupie 3,4 latków

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców  to obrazki które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 01.06.2014 r.
Wszystkich przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy.  Rodzice ze wzruszeniem oglądali występy artystyczne swoich pociech.

Dzieci mogły skorzystać z placu zabaw, przejażdżki bryczką. Można było sobie zrobić zdjęcia z bajkowymi postaciami, a nawet zagrać z nimi w piłkę i potańczyć.

Na festynie nie zabrakło  pysznych poczęstunków: ciast, lodów, cukierków, kiełbasek, sałatek, chleba ze smalcem.

Na koniec każde dziecko dostało mały upominek z okazji Dnia Dziecka.