23 czerwca 2014 15:28 | Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Olimpiada przedszkolaka

Już po raz drugi dzieci brały udział w  Olimpiadzie  Przedszkolaków, która odbyła się 22 maja 2014 r., na stadionie sportowym w Koźminie Wlkp., tego dnia było gwarnie i wesoło, a współzawodnictwo unosiło się w powietrzu.

Mali sportowcy wykazywali się niemałą sprawnością.
Olimpiada to dla dzieci wielkie przeżycie, a zarazem wspaniała emocjonująca zabawa. Emocje udzielały się wszystkim tym, którzy energicznie kibicowali i wspierali uczestników okrzykami i oklaskami zagrzewającymi do walki.
Po zakończeniu sportowych zmagań kapitanowie wszystkich drużyn otrzymali puchary i złote medale dla wszystkich dzieci.

Dodatkowym medalem zostali wyróżnieni:

- Angelika Kubaś III miejsce w konkurencji bieg na 80 m

- Stanisław Mielcarek  II miejsce w konkurencji bieg na 80 m