14 stycznia 2020 18:00 | Aktualności

Szkolny teatr przedstawia...

W miniony piątek uczennice z klasy siódmej pod kierunkiem p. Beaty Głuch-Janus zaprezentowały inscenizację opartą na kartach powieści Karola Dickensa „Opowieść wigilijna”. Przedstawienie zostało przygotowane w ramach zajęć kółka teatralnego. Uczniowie mieli okazję poznać historię skąpego Scrooge’a, który za sprawą duchów w noc poprzedzającą Święta Bożego Narodzenia przeżywa niesamowitą metamorfozę. Z chciwego i samolubnego kupca zmienia się w dobrodusznego i sympatycznego człowieka, umiejącego wreszcie w pełni cieszyć się urokami życia. Mamy nadzieję, że przedstawienie pozwoliło widzom nie tylko poczuć magię świąt, ale także skłoniło do refleksji nad wartościami, które powinny być dla nas najważniejsze.