01 grudnia 2019 20:52 | Aktualności

Konkurs z języka angielskiego "World of languages"

Na początku grudnia odbył się  Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego World of Languages . Chętni uczniowie z klasy V, VII i VIII przystąpili do rozwiązywania zadań badających zakres rozumienia tekstu słuchanego i czytanego, posiadanego słownictwa, zwrotów, komunikacji oraz gramatyki. Testy dla poszczególnych klas charakteryzował rosnący stopień trudności odwzorowujący zwiększający się poziom umiejętności uczniów.

Klasę V reprezentowali: Adam Zmyślony, Nikola Szemis, Zuzanna Szymczak, klasę VII: Julia Krzekotowska, Natalia Marchwiak, Wiktoria Szymczak a klasę VIII: Daria Kawalec i Patrycja Kowal.

Trzymamy kciuki!!! O wynikach poinformujemy niebawem Mrugnięcie