25 listopada 2019 18:05 | Aktualności

Wyjazd klasy VI do kina

22 listopada wybraliśmy się do kina „ECHO” w Jarocinie – żeby spojrzeć na typowe problemy i fascynacje nastolatków oczami znanych polskich youtuberów. „Jestem M. Misfit” to zabawna propozycja dla tych, którzy zastanawiają się jeszcze – czy warto ślepo naśladować innych czy po prostu pozostać sobą. Postać głównej bohaterki  wydaje się nie pasować do reszty społeczności uczniowskiej. Co z tego wynika…? Przesłanie filmu jest dość jednoznaczne – jesteś „misfit” bo jesteś SOBĄ?  - Bądź z tego dumny!!!  Odebraliśmy ważną lekcję wychowawczą. Wracaliśmy wzruszeni. Polecamy!