06 października 2019 22:20 | Aktualności

Święto Patrona

W dniu 1 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona - Stanisława Mikołajczyka połączone z uroczystością Pasowania Pierwszoklasistów. Uczniowie klasy pierwszej złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Aktu pasowania na ucznia szkoły, poprzez dotknięcie ramienia każdego ucznia ogromnym ołówkiem, dokonał pan Dyrektor. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pierwszoklasiści zaprezentowali wspaniały program artystyczny. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz edukacyjne kuferki.