06 czerwca 2019 23:48 | Aktualności

Konkurs Wiedzy o Ziemi Koźmińskiej

5 czerwca 10 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXIV edycji konkursu Wiedzy o Ziemi Koźmińskiej. Temat tegorocznych zmagań brzmiał „Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wlkp. 1999-2019”. Tradycyjnie konkurs składał się z dwóch etapów. Część pisemna pozwoliła na wyłonienie 5 finalistów, którzy zmierzyli się z pytaniami w drugiej turze rozgrywek. Wśród uczestników, którzy najlepiej poradzili sobie w pierwszym etapie konkursu znalazły się 2 uczennice naszej szkoły: Natalia Marchwiak i Natalia Stencel. Ostatecznie dziewczyny zdobyły odpowiednio II i III miejsce.

Gratulacje!