04 czerwca 2019 08:14 | Aktualności

Piknik "Pokochaj środowisko i chroń je" oraz X spartakiada sportowa

31 maja uczestniczyliśmy w imprezie zorganizowanej na obiektach sportowych przy ulicy Floriańskiej w Koźminie Wlkp. Był to piknik ekologiczny, w trakcie którego reprezentacja naszej szkoły wykonywała makietę koźmińskiego parku. Nastąpiło też podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Koźmiński park oczami mojej wyobraźni”. Uczennice naszej szkoły- Amelia Kuzia i Agata Kuzia zajęły w swoich kategoriach I miejsca. Równocześnie odbywała się spartakiada sportowa dla uczniów szkół podstawowych. Wyniki rywalizacji zobaczcie na zdjęciach.