27 grudnia 2018 16:45 | Aktualności

Jasełka

Nasze szkolne przedstawienie jasełkowe pt. ,, Aniołowie i Królowie u stóp Jezusa'' odegrała Klasa V, uczniowie pokazując nam okoliczności przyjścia Zbawiciela na Ziemię, pokazali nam swój talent aktorski, to rozpoczęło piękny czas Bożego Narodzenia, który trwa w naszej polskiej tradycji do 2 lutego.
Z tej okazji wszystkim czytającym nasza stronę(albo wszystkim naszym przyjaciołom) życzymy wielu darów Nowonarodzonego Jezusa Chrystusa: pokoju radości, serdeczności, dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności w codziennych przedsięwzięciach w Nowym Roku 2019:)