27 grudnia 2018 16:10 | Aktualności

Pierwsze doświadczenia pierwszaków z programowaniem

Od września klasa I przystąpiła do ogólnopolskiego programu "Uczymy Dzieci Programować", którego celem jest świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów programowania i robotyki do zajęć dydaktycznych. W ciągu 4 miesięcy wykonaliśmy wiele zadań, których realizacja była możliwa dzięki zakupionej przez rodziców klasy I macie edukacyjnej do kodowania. Przystąpiliśmy do wyzwania Code Week oraz wyzwania 100-lecie odzyskania niepodległości. Mamy już niezłe doświadczenie z kodowaniem, lubimy zabawy z wirtualną matą do kodowania. Zapraszamy do galerii zdjęć, przed nami kolejne wyzwania, z których relacje śledźcie na bieżąco.