12 października 2018 21:48 | Aktualności

Bieg Maćka

Dnia 6 października  w piękne, słoneczne sobotnie przedpołudnie, uczniowie naszej szkoły udali się do Koźmina, aby po raz kolejny uczestniczyć  w Biegu Maćka.  Dzieci i młodzież biegały odpowiednio na dystansach: 150m, 300m, 900m, 1500m. Wszyscy startujący zawodnicy ukończyli swój bieg. Miejsce na podium  w grupie klas IV- VIII wywalczył  Klaudiusz Kubaś - uczeń klasy szóstej, który był trzeci a zarazem  było to najlepsze miejsce z MiG Koźmin Wlkp. Taką samą pozycję wybiegał Paweł Krawiec- uczeń klasy siódmej, który był również najlepszym zawodnikiem z MiG Koźmin Wlkp.

Nieźle spisali się uczniowie klas I-III-  Eryk Zmyślony oraz Sandra Kubaś stanęli na II miejscu podium.

Po  konkurencjach biegowych udaliśmy się na pyszną grochówkę i cierpliwie czekaliśmy na losowanie nagród. Do zobaczenia za rokembarassed