05 października 2018 18:24 | Aktualności

Pasowanie pierwszoklasistów

3. października był wyjątkowym dniem dla uczniów naszej szkoły. Obchodziliśmy Święto Patrona- Stanisława Mikołajczyka oraz przyjęliśmy 15 uczniów- pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły. Pierwszaki śmiało prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Przez 5 krain przeprowadziły pierwszaków dobre wróżki. To dzięki nim udało się zdobyć symbole, które pomogły odczarować  zaklęcie rzucone przez złą wróżkę. Po ślubowaniu na sztandar szkoły, pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz edukacyjne kuferki. Z pewnością dużo dowiedzieli się o patronie, gdyż samorząd szkolny przeprowadził quiz wiedzy o patronie.