Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach::Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach

Aktualności

09 września 2011 22:55 | Aktualności

Powitanie nowego roku szkolnego!

1 września to wyjątkowy dzień w życiu każdego ucznia. Po długiej wakacyjnej przerwie- powrót do szkoły. 

Również i w naszej szkole 70 uczniów i  50 przedszkolaków  powitało nowy rok szkolny. O godzinie 8.30 wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, by oprócz powitania nowego roku, powitać także nowego dyrektora- Bartłomieja Rogalę. Uroczystego powitania dokonał wiceburmistrz Koźmina Wlkp.- Jarosław Ratajczak. 

Nowy dyrektor serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych uczniów, szczególnie pierwszoklasistów oraz dzieci przedszkolne wraz z rodzicami.

"Życzę Wam, drodzy uczniowie dużo zapału do nauki oraz osiągania jak najlepszych wyników w nauce i zachowaniu, mnóstwa sukcesów w konkursach i zawodach sportowych.

Nauczycielom życzę cierpliwości i wytrwałości, satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wielu sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej, natomiast pozostałym pracownikom szkoły- spokoju i zadowolenia z pracy. 

Czas wracać do szkolnych ławek, czas podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy. Wspólnie zadbajmy, by wszyscy dotarli do celu i poczuli radość z dobrze wykonanego zadania.

Rok szkolny 2011/2012 uważam za rozpoczęty" - zakończył swoje wystąpienie pan dyrektor.

Po apelu wszyscy rozeszli się do klas, by spotkać się z wychowawcami, którzy przypomnieli m.in. podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

 

Przeczytano: 4628 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

kodowanie