14 czerwca 2018 11:52 | Aktualności

Konkurs „ENGLISH IS GREAT” dla kl. IV

Z racji tego, iż pozostałe klasy mogły sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę z języka angielskiego biorąc udział w pozaszkolnych konkursach – klasa IV również podjęła wyzwanie i 11 czerwca postanowiła „sprawdzić się” w wewnątrzszkolnym konkursie zorganizowanym przez p. M. Fabich-Bondzyło. Chętni uczniowie przystąpili do rozwiązania testu leksykalno-gramatycznego opierającego się na pytaniach testowych jednokrotnego wyboru, umiejętności uzupełniania informacji na podstawie ilustracji i na podstawie tekstu, formułowaniu krótkich wypowiedzi i dialogów itp. Wyzwanie podjęli: Maria Benedyczak, Wiktoria Maćkowiak, Anna Ptak, Natasza Zmyślona, Bartosz Gola oraz Jakub Jędrzejak. Wszystkim należą się słowa uznania - utrwalona wiedza z pewnością przyda się po wakacjach i nie tylko . Na podium znaleźli się:

Wiktoria Maćkowiak – I miejsce

Anna Ptak – II miejsce

Jakub Jędrzejak – III miejsce

Gratulacje!!! Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatora. W kolejnym konkursie „ENGLISH IS GREAT” zmierzymy się w nowym roku szkolnym. Do zobaczenia!