06 czerwca 2018 21:43 | Aktualności

XIV MIEJSKO – GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

22 maja wzięliśmy udział w XIV edycji Miejsko-Gminnego Konkursu Języka Angielskiego, który odbył się w SP nr 3 w Koźminie Wlkp. W tym roku konkurs przeznaczony był dla uczniów klas szóstych i siódmych. Mogli oni sprawdzić swoje umiejętności w zakresie gramatyki, słownictwa, wiedzy o kulturze i rozumienia tekstu pisanego. Testy przygotowane zostały przez nauczycieli języka angielskiego z koźmińskiego gimnazjum.

W konkursie mogły wziąć udział 2 osoby z danej klasy. Naszą szkołę reprezentowali: Daria Kawalec i Patrycja Kowal z kl. VI oraz Rozalia Stencel i Tomasz Jasik z kl. VII.

Tomek otarł się o podium – zdobył taką samą ilość punktów co laureat III miejsca jednak, w wyniku weryfikacji jury zajął ostatecznie miejsce IV!

Gratulacje i wyrazy uznania dla naszych uczestników, którzy dzielnie walczyli i reprezentowali szkołę!

P.S. Serdeczne podziękowanie składamy p. Kowal za zapewnienie transportu naszym językowcom.