21 listopada 2017 09:52 | Aktualności

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Z ogromną przyjemnością ogłaszam wyniki Szkolno –Przedszkolnego Konkursu plastycznego
pt. „Najpiękniejszą kartka bożonarodzeniowa”

Konkurs adresowany był do przedszkolaków i uczniów  naszej szkoły, którzy mieli  za pomocą farb i pędzla przedstawić na kartkach  najbliższe im zwyczaje bożonarodzeniowe. Okazało się, że ulubionymi  symbolami świątecznymi naszych dzieci są: choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty i bombki.

Każdy wychowawca klasy miał za zadanie w swojej klasie/grupie ocenić prace i wyłonić zwycięzców - I, II i III miejsca. Było to bardzo trudne zadanie,  gdyż wszystkie prace były wyjątkowe. Należy zaznaczyć, że malowanie farbami nie jest łatwą techniką plastyczną, ale efekt prac dzieci był fenomenalny… z resztą zobaczcie sami – pełną listę nagrodzonych prac przedstawiają  zdjęcia.

Prace konkursowe dzieci, które zdobyły I miejsca zostaną wydrukowane w formacie kartki pocztowej i przeznaczone do sprzedaży. Kartki są piękne, więc warto się pochwalić zdolnościami dzieci naszej szkoły -  Zapraszamy do zakupu!

Dyplomy oraz nagrody będą rozdane w „Mikołajki”.

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział!