B Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach - Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2017 20:22 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2017 r. uczniowie klasy pierwszej składali ślubowanie i zostali przyjęci do społeczności szkolnej. Dzieci zaprezentowały program artystycznym po którym pan dyrektor Bartłomiej Rogala wielkim ołówkiem uroczyście pasował uczniów, którzy ślubowali "(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły (…)". Wychowawczyni Beata Jankowska wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia i prezenty przygotowane przez rodziców.

Do grona szkolnej społeczności wstąpili:

Aleksandra Banaszak, Giermaziak Filip, Kubaś Sandra, Mielcarek Stanisław, Pestka Maksymilian, Rubach-Parysek Zuzanna, Stencel Kacper, Talaga Klaudia, Zawodna Zofia, Zaworski Konrad, Zaworski Tomasz i Zmyślona Maja.