Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach::Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach

Aktualności

20 lutego 2011 22:27 | Aktualności

Balik karnawałowy

Niedzielne popołudnie 20 lutego zgromadziło tłumy dzieci w pięknych strojach, które przyjęły zaproszenie i przybyły na kolejny już Karnawałowy Bal Przebierańców. Królewny od dziesiątek lat cieszą się niezmienną popularnością wśród dziewczynek, dorównują im wróżki, hrabiny oraz baronowe. Chłopcy wolą postacie z charakterem: spidermanów, batmanów, rycerzy, wojowników, policjantów, piratów. Na balik licznie przybyły zwierzątka: mały czarny kotek, pszczółka Maja, piesek, lew.                                                                                                            

 Bal prowadził zespół Full Music. Wodzirejem imprezy był lider zespołu, który zachęcał dzieci do wspólnej zabawy . Podczas imprezy oprócz tańców organizowano wiele konkursów, w trakcie których można było wygrać wiele drobnych upominków.             Jak na każdym balu tak i na naszym wybrano Królową i Króla Balu. Królową balu została  Pippi Langstrumpf, w którą wcieliła się Kasia Półrolniczak z klasy II, a królem pirat- czyli Klaudiusz Zimny z klasy III. Wyróżniono  wspaniałą pielęgniarkę oraz wiele innych przebrań. Aby mali tancerze nie opadli z sił, został dla nich przygotowany poczęstunek nie tylko słodki. Radosne uśmiechy na twarzach dzieci pozwoliły nam stwierdzić, że impreza była bardzo udana.

Przeczytano: 1561 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

kodowanie